Nazwany najlepszym na świecie producentem ładowarek

Renomowana firma badawcza Euromonitor International opublikowała statystyki dotyczące ładowarek detalicznych. Mówiła o tym, która firma stała się liderem na tym bardzo konkurencyjnym rynku.

Według raportu liderem został Anker. Od 2012 roku zajmuje pierwsze miejsce w rankingu Amazon Bestseller, a także zajmuje drugie miejsce w sprzedaży w USA, ustępując tylko Apple. W Japonii Anker zajmuje drugie miejsce w kategorii elektroniki użytkowej, a w Chinach Anker Nano stał się firmą zagraniczną z największym udziałem ładowarek notowanych na Tmall i JD.com.

Firma Anker została założona 10 lat temu. Jego głównym osiągnięciem jest technologia PowerIQ, która może błyskawicznie zidentyfikować urządzenie użytkownika, aby zapewnić możliwie najbezpieczniejsze ładowanie. Technologia jest aktywnie wykorzystywana w różnych ładowarkach i power bankach firmy. W 2015 roku Anker opracował ulepszoną wersję swoich kabli ładujących, które są w stanie wytrzymać 5000 zgięć. Jednym z najnowszych osiągnięć firmy są ładowarki z azotkiem galu na bazie GaN, które są lepsze od krzemowych pod względem efektywności energetycznej.

Źródło: gizmochina.com

Originally posted on 15 grudnia, 2021 @ 10:12 am

Dodaj komentarz