Na VKontakte pojawił się wbudowany serwis randkowy

W aplikacji mobilnej VKontakte możesz teraz znaleźć swoją bratnią duszę za pomocą usługi randkowej VK. W rzeczywistości jest to całkowity restart usługi Lovina, która została wydana dwa lata temu. Dzięki integracji z ekosystemem VK dostępnych jest więcej narzędzi do znalezienia idealnego dopasowania.

Za pomocą „VK Dating” możesz anonimowo wyrazić współczucie dla osoby na jego stronie „VKontakte”. Osobowość zostanie ujawniona tylko wtedy, gdy sympatia okaże się wzajemna. A kiedy zapiszesz się na subskrypcję premium, będziesz mógł zobaczyć nazwiska wszystkich, którzy okazali współczucie.

Różnica w stosunku do większości innych podobnych usług polega na możliwości znalezienia osób o podobnych gustach muzycznych. Dla każdego użytkownika tworzona jest lista najczęściej słuchanych przez niego artystów. Listę można następnie edytować ręcznie. Ponadto system może uwzględniać wiek, odległość i zainteresowania. W przyszłości programiści planują dodać możliwość znalezienia pary na podstawie wspólnych społeczności i planowanych wydarzeń.

Sama usługa będzie bezpłatna, ale niektóre funkcje są nadal dostępne tylko za pieniądze. Należą do nich superpolubienie, które pozwala dodać komentarz podczas wysyłania polubienia, oraz wspomniana wcześniej subskrypcja premium.

Źródło: vedomosti.ru

Originally posted on 29 listopada, 2021 @ 8:30 pm

Dodaj komentarz