Motorola Moto Watch 100: Custom OS, 14 dni autonomii i ceny 99 USD

Motorola zaprezentowała inteligentny zegarek Moto Watch 100, wykonany w klasycznej okrągłej obudowie. Oprócz oryginalnego oprogramowania „domowego”, model jest interesujący ze względu na wydłużoną żywotność baterii, aktualny zestaw funkcji i wodoodporną obudowę.

Inteligentny zegarek wyposażono w 1,3-calowy wyświetlacz LCD, który wbrew panującym trendom może pracować w trybie Always-on-Display, podobnie jak modele z matrycami AMOLED. Nowość obsługuje 26 trybów sportowych i jest wyposażona w czujniki do monitorowania tętna i SpO2. Ponadto Moto Watch 100 otrzymał żyroskop, akcelerometr i pasek do szybkiego zwalniania.

Według producenta gadżet może działać nawet do 14 dni z dala od gniazdka. Tę autonomię zapewnia połączenie zoptymalizowanego systemu operacyjnego, energooszczędnego sprzętu i baterii o pojemności 335 mAh. Urządzenie mierzy 42 mm średnicy, 11,9 mm grubości i waży 45,8 gramów.

Korpus gadżetu wykonany jest z aluminium i dostępny jest w dwóch kolorach: srebrnym i czarnym. Smartwatch jest chroniony przed wnikaniem wody zgodnie ze standardem 5ATM. Dodatkowo urządzenie posiada zintegrowane moduły GPS, GLONASS, BeiDou oraz Bluetooth 5.0.

Koszt nowych elementów to 99,99 USD. Pierwsze dostawy Moto Watch 100 zaplanowano na 10 grudnia 2021 roku.

Źródło: gsmarena.com

Originally posted on 18 listopada, 2021 @ 4:03 pm

Dodaj komentarz