Motorola Edge 20 Pro z wegańskim skórzanym etui teraz w Rosji

Motorola ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży w Rosji specjalnej wersji smartfona Edge 20 Pro. Jego charakterystyczną cechą jest zastosowanie w korpusie popularnego wegańskiego materiału skórzanego. Łącznie 555 z nich trafi na rynek rosyjski.

Tył smartfona pokryty jest wegańską skórą (indygo), która jest wykonana z poliuretanu. Ten materiał nie jest gorszy od skóry naturalnej. Według zapewnień producenta zastosowany materiał jest lżejszy, nie starzeje się i jest przyjemny w dotyku. Tekstura powłoki przypomina skórę Saffiano ze specjalnym ukośnym tłoczeniem, które chroni smartfon przed przypadkowymi zarysowaniami, plamami i otarciami.

Motorola Edge 20 Pro jest wyposażona w potrójny aparat z modułem głównym 108MP z nagrywaniem wideo 8K, ultraszerokokątnym 16MP i teleobiektywem 8MP z OIS i 5-krotnym zoomem optycznym. Smartfon obsługuje wiele dodatkowych trybów fotografowania, w tym kolor spotowy do zdjęć i filmów, kinematografię i film poklatkowy. Kolor dodatkowy pozwala wybrać jeden kolor jako kolor główny, a resztę przekonwertować na monochromatyczny.

Smartfon ma 6,7-calowy wyświetlacz OLED z częstotliwością odświeżania 144 Hz i rozdzielczością Full HD+, Qualcomm Snapdragon 870, 12 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci masowej i baterię 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania 30 W. Obsługuje specjalny tryb pracy, gdy po podłączeniu do monitora lub telewizora interfejs zmienia się na stacjonarny, co pozwala na używanie go jako pełnoprawnego komputera.

Limitowana edycja Motorola Edge 20 Pro będzie dostępna wyłącznie w sieci DNS oraz w Autoryzowanym Sklepie Internetowym Motorola od 23 listopada.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 28 listopada, 2021 @ 7:05 am

Dodaj komentarz