Minivan Honda Odyssey zaktualizowano i stał się technologiczny

Honda udostępniła zdjęcia wnętrza i nadwozia zaktualizowanej Odysei. Minivan radykalnie zmienił swój wygląd i stał się bardziej zaawansowany technologicznie – zyskał funkcję bezdotykowego otwierania bocznych drzwi, otrzymał nową kierownicę, system multimedialny, przód i deskę rozdzielczą. W elektrowni nie ogłoszono żadnych zmian.

Na zewnątrz zaktualizowana Honda Odyssey wygląda jak zupełnie nowy model, ponieważ zmieniła się optyka, osłona chłodnicy, zderzak i piąte drzwi. Projektanci Hondy dodali do minivana wielosekcyjne reflektory LED, które teraz są połączone chromowaną listwą. Z boku zmieniona stylizacja monocab jest wydzielona przez inne dyski.

b5e1b11a9316a77c92cdaf7f772b7c90dfd9e7dd

28ae7de014b5c414db4b8895cc96b06442edb612

Koncepcyjnie wnętrze pozostało takie samo, chociaż zmieniła się górna część przedniego panelu i architektura kanałów powietrznych, pojawił się nowy, mniej opuchnięty, wielokołowy, a ekran dotykowy systemu multimedialnego Gathers nie jest zintegrowany do panelu, ale "unosi się" nad konsolą. Stara deska rozdzielcza z umieszczonym pośrodku prędkościomierzem ustąpiła miejsca Accordowi schludny. Ponadto Honda obiecuje bogatsze materiały wykończeniowe.

Wnętrze zaktualizowanej Hondy Odyssey

Wnętrze obecnej Hondy Odyssey

Tak jak poprzednio, Honda Odyssey może być siedmio- lub ośmiomiejscowa, dla pasażerów drugiego rzędu dostępne są fotele „kapitanne” z podnóżkiem i elektrycznie regulowane. Od teraz do kabiny można bezdotykowo dostać się z zewnątrz nie tylko machnięciem nogi pod bagażnikiem, ale także gestem ręki przy bocznych drzwiach – w tym celu trzeba trzymać rękę przy czujniku pośrodku, a następnie wykonaj ostry ruch w kierunku przesunięcia.

Wnętrze zaktualizowanej Hondy Odyssey

Kolejną cechą odnowionej Odyssey jest rozszerzony zestaw systemów bezpieczeństwa Honda Sensing. Unikanie kolizji, kontrola pasa ruchu i adaptacyjny tempomat są teraz dostępne w standardzie.

Honda nie ujawniła jeszcze parametrów technicznych zaktualizowanej Odysei i ceny nowego produktu. Można przypuszczać, że elektrownia minivana nie uległa zmianie, a sprzedaż modelu w Japonii i regionie Azji i Pacyfiku rozpocznie się przed końcem roku.

Źródło: Autoindustriya.com

Originally posted on 26 listopada, 2021 @ 10:57 am

Dodaj komentarz