Microsoft Surface Duo 2 został Android-King Benchmarck Geekbench

Zaprezentowany pod koniec września smartfon Surface Duo 2 nie tylko osiągnął benchmark Geekbench, ale także został jego absolutnym rekordzistą wśród urządzeń z Androidem. Co ciekawe, niezwykły gadżet Microsoftu z dwoma wyświetlaczami ominął nawet wyspecjalizowane modele gamingowe.

Warto zauważyć, że Surface Duo 2 prowadzi jednocześnie w dwóch wersjach testu: jednordzeniowej, w której smartfon zdobył 1051 punktów, oraz dwurdzeniowej – zdanie testu przyniosło nowemu produktowi 3317 punktów. Tym samym smartfon Microsoftu zdołał zepchnąć na drugą linię Samsunga Galaxy S21+, który w trybie jednordzeniowym zdobył 966 punktów.

Aktualny ranking Geekbench nie obejmuje smartfonów z najnowszą platformą mobilną Snapdragon 888+. Analitycy nie wykluczają, że modele z tym procesorem będą w stanie prześcignąć dzieło Microsoftu zarówno w testach jednordzeniowych, jak i wielordzeniowych.

Jeśli chodzi o charakterystykę sprzętową Microsoft Surface Duo 2, otrzymał mobilny procesor Snapdragon 888, a także 8 GB pamięci RAM LPDDR5 z 512 GB pamięci wewnętrznej. Do dyspozycji właściciela jest składany podwójny wyświetlacz o przekątnej 8,3 cala i częstotliwości odświeżania 90 Hz. Koszt nowych elementów to 1499 dolarów.

Źródło: gizmochina.com

Originally posted on 29 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz