Mapy Płatek dodał szereg nowych użytecznych funkcji dla kierowców

Firma HUAWEI wydała aktualizację swojej aplikacji Mapy płatków. Prezentowana wersja serwisu mapowego na urządzenia mobilne pod numerem V1.12 zawiera szereg nowych funkcji oraz usprawnień istniejących funkcji.

Pierwszą innowacją w Petal Maps V1.12 jest „Nawigacja po pasie ruchu”, która buduje optymalną i bezpieczną trasę, pokazując w czasie, na którym pasie musi się zmienić kierowca, aby nie przejechać wymaganego zakrętu. Kolejna nowa funkcja umożliwia kierowcom udostępnianie aktualnych informacji o natężeniu ruchu, korkach i pracach drogowych innym użytkownikom Map Płatków poprzez opcję „Zgłoś problem na drodze”.

Zaktualizowana aplikacja Petal Maps V1.12 posiada wbudowany odtwarzacz audio – teraz nie musisz przełączać się między mapą a osobną aplikacją muzyczną. Wbudowany odtwarzacz obsługuje takie popularne usługi strumieniowego przesyłania muzyki, jak HUAWEI Music, Spotify, Yandex Music i inne. Jeśli odtwarzacz działa w tym samym czasie co nawigator, muzyka zostanie automatycznie wyciszona i przywrócona do żądanej głośności po zakończeniu wydawania instrukcji przez nawigatora.

Również Petal Maps V1.12 ma wprowadzanie głosowe i możliwość dodania do ośmiu dodatkowych przystanków. Strona wyszukiwania i usługa „W pobliżu” w aplikacji otrzymały ulepszony wygląd i interfejs. Ponadto w Petal Maps V1.12 z funkcją „Wideo” możesz teraz łączyć się i oglądać transmisje online z kamer internetowych z całego świata. Tryb można włączyć, klikając przycisk z obrazem warstwy w prawym górnym rogu w sekcji „Ulubione mapy”.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 8 listopada, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz