Logitech POP: retro klawiatura z wymiennymi klawiszami i cichą myszą

Logitech wprowadził na rynek rosyjski nowy dodatek do oferty POP — klawiaturę z wymiennymi klawiszami POP, jasną bezprzewodową mysz POP i odporną na wilgoć matę na biurko z serii Studio. Wszystkie dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych, co pozwala na personalizację przestrzeni roboczej.

Klawiatura POP Keys ma styl retro, z zaokrąglonymi klawiszami i mechanicznymi przełącznikami, które symulują dotyk starych maszyn do pisania. Jest wyposażony w 8 wymiennych klawiszy z popularnymi obrazami emoji. Używając zastrzeżonego oprogramowania, klawisze te można skonfigurować w celu szybkiego dostępu do różnych funkcji i aplikacji. Użytkownicy mają dostęp do 12 nowych kombinacji za pomocą klawisza funkcyjnego Fn, pozwalających szybko przełączyć się na żądane polecenie: zrobić zrzut ekranu, wyciszyć mikrofon i sterować odtwarzaniem multimediów.

Mysz POP jest wyposażona w pokrętło Smartwheel, które automatycznie przełącza się z przewijania wiersz po wierszu na szybkie przewijanie strony. Dzięki technologii SilentTouch kliknięcia są prawie niesłyszalne. Posiada również dedykowany przycisk na górze obudowy. Domyślnie otwiera menu emoji, ale można go łatwo przypisać do innych często używanych poleceń. Po zainstalowaniu zastrzeżonej aplikacji Logitech Options możesz użyć myszy POP z Logitech Flow, funkcją do szybkiego przesyłania tekstu, plików i obrazów między wieloma urządzeniami.

Klawiatura i mysz POP obsługują jednoczesną pracę z kilkoma urządzeniami jednocześnie i łączą się z nimi za pomocą Bluetooth lub odbiornika USB Logi Bolt. POP Keys jest zgodny z systemami macOS, Windows, iOS, iPadOS, Chrome OS i Android, a POP Mouse jest zgodny z systemami macOS, Windows, iPadOS, Chrome OS i Linux.

Uzupełnij linię akcesoriów o podkładkę na biurko Logitech Studio Series. Jest antypoślizgowy i odporny na wilgoć. Dostępna jest w trzech kolorach: lawendowym, głębokim różu i szarym.

Klawiatura POP Keys, mysz POP Mouse i podkładka na biurko z serii Studio trafią do sprzedaży w Rosji 20 grudnia 2021 r. w cenie odpowiednio 10 990, 2990 i 1790 rubli.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 31 grudnia, 2021 @ 7:45 pm

Dodaj komentarz