Logitech Pop: Klawiatura i mysz “na bilety”

Logitech wprowadził na rynek serię oryginalnych akcesoriów komputerowych w odważnych wzorach i nietypowych kolorach. Firma pozycjonuje nowe elementy jako wsparcie dla modnych klawiatur w stylu maszyn do pisania, które ostatnio stały się popularne na TikTok.

Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna Logitech Pop Keys jest wyposażona w przełączniki Cherry MX Brown i okrągłe klawisze w kilku oryginalnych schematach malowania do wyboru. Dodatkowo otrzymała dedykowany blok pięciu programowalnych klawiszy do natychmiastowych emotikonów. Do urządzenia dołączony jest klucz sprzętowy USB Logitech Bolt, ale jeśli chcesz, możesz je również sparować przez Bluetooth.

Pop Mouse jest również w jasnych kolorach i można ją dostosować za pomocą jednego klawisza sprzętowego. Jednocześnie urządzenie nie zapewnia przycisków bocznych – zamiast tego pod kółkiem przewijania pojawił się dodatkowy przełącznik. Trzecią nowością Logitecha był dywan o wymiarach 70×30 centymetrów w jasnych liliowych kolorach.

Cena klawiatury Pop Keys to 99 USD. Producent oszacował Pop Mouse na 39,99 dolarów, a podkładka będzie kosztować 19,99 dolarów.

Źródło: theverge.com

Originally posted on 12 listopada, 2021 @ 7:33 pm

Dodaj komentarz