LG wprowadza na rynek wewnętrzny telewizor ze zmotoryzowaną obudową za 8381 USD

LG zaprezentowało swoją odpowiedź na wewnętrzne telewizory The Frame firmy Samsung. Nowa linia telewizorów OLED Evo została zaprojektowana tak, aby łączyć się z luksusowymi meblami i dziełami sztuki. A ekran można też schować za specjalną „zasłoną”.

Telewizor LG OLED Evo jest nadal dostępny w jednym rozmiarze, z ekranem o przekątnej 65 cali i wbudowanymi głośnikami 80W. Do telewizora dołączona jest specjalna metalowa podstawka w formie sztalugi, która pozwala oprzeć go o ścianę. Główną cechą modelu jest zmotoryzowana osłona z tkaniny, która zakrywa ekran, gdy nie jest potrzebna. Naciskając jeden przycisk na pilocie, możesz otworzyć cały wyświetlacz lub tylko jego niewielką część, gdzie będą wyświetlane różne przydatne informacje, takie jak godzina, pogoda itp. Po całkowitym otwarciu telewizor można przełączyć w tryb obrazu.

Do produkcji pokrowca wykorzystano tkaninę duńskiej marki tekstylnej premium Kvadrat. Do telewizora dołączone są pokrowce w trzech kolorach: beżowym, zielonym i mahoniowym. Dodatkowo można dokupić inne kolory.

Telewizor LG OLED Evo trafi do sprzedaży 15 grudnia w Korei Południowej za 8381 USD.

Źródło: engadget.com

Originally posted on 18 grudnia, 2021 @ 12:37 pm

Dodaj komentarz