Lada zaczęła brać przede wszystkim zamówienia na Travel Niva: Ceny są znane.

Krajowy producent samochodów AvtoVAZ ogłosił rozpoczęcie przyjmowania zamówień w przedsprzedaży nowego SUV-a Lada Niva Travel. Cena wersji początkowej to 747 900 rubli.

Póki co mówimy o przedsprzedaży – firma obiecała dodatkowo ogłosić datę rozpoczęcia sprzedaży. Aby zarezerwować samochód, musisz wybrać wymaganą konfigurację i wpłacić zaliczkę w wysokości 10 000 rubli. Wszystkim klientom, którzy zamówią w przedsprzedaży przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży, producent przekaże zestaw markowych akcesoriów terenowych: dywaniki, kabel, łopatę i płyn do spryskiwaczy.

Lada

SUV Niva Travel jest wyposażony w stały napęd na wszystkie koła z mechaniczną centralną blokadą mechanizmu różnicowego i reduktorem. Prześwit wynosi 220 mm. Model ma standardową kombinację silnika i skrzyni biegów: 80-konny silnik wolnossący o pojemności 1,7 litra i pięciobiegową „mechanikę”. W podstawowej konfiguracji występuje stalowa osłona skrzyni korbowej.

Lada

Koszt początkowej wersji Classic to 747 900 rubli. Taki samochód jest wyposażony w poduszkę powietrzną kierowcy, elektryczne i podgrzewane lusterka oraz elektryczne szyby przednie.

Lada

Średnia wersja Comfort będzie kosztować co najmniej 804.900 rubli. Listę wyposażenia uzupełnią klimatyzacja, podgrzewane przednie fotele oraz skrzynia na produkty chłodnicze. Na zamówienie dostępna jest również terenowa wersja Comfort Off-road w cenie 844 900 rubli, która jest dodatkowo wyposażona w szyny, składany klucz do centralnego zamka z pilotem oraz osłony dla kierowcy i pasażera z przodu z lusterkami.

Najwyższa wersja Luxe jest dostępna w przedsprzedaży w cenie 890 900 rubli. Posiada dwie przednie poduszki powietrzne, system multimedialny, czujniki parkowania, kamerę cofania ze spryskiwaczem, fotel kierowcy z podparciem odcinka lędźwiowego oraz klamki drzwi w kolorze nadwozia i obudowy lusterek bocznych. Wersja terenowa zaczyna się od 905 900 rubli i jest wyposażona w opony terenowe, fajkę, niepomalowany zestaw karoserii i czarną podsufitkę.

Źródło: Łada

Originally posted on 28 listopada, 2021 @ 11:22 am

Dodaj komentarz