Kultowy odtwarzacz Winamp zostaje ponownie uruchomiony z nowym logo

Odtwarzacz multimedialny, który w latach 2000. stał się legendą, przez długi czas nie wykazywał żadnych „oznak życia” – i wreszcie dostał szansę powrotu na rynek. Winamp ma już nowe logo, a zestaw do beta testów odrodzonej aplikacji został otwarty na specjalnej stronie promocyjnej.

Historia Winampa rozpoczęła się w 1997 roku, ale po wydaniu wersji 5.5 w 2007 roku przestał otrzymywać aktualizacje. 11 lat później ogłoszono „zwrot” aplikacji, a w sieci pojawił się numer zestawu 5.8, ale potem projekt został ponownie zamrożony.

Zaktualizowana witryna Winampa przeszła poważne zmiany projektowe, a sam odtwarzacz multimedialny otrzymał nowe logo. Nie wiadomo jeszcze, jakie funkcje pojawią się w aplikacji. Jednak przedstawiciele Radionomy (obecnego właściciela marki) opublikowali informację dla artystów, że będą mogli udostępniać i sprzedawać swoje prace za pośrednictwem aplikacji.

„Jesteś artystą solowym czy zespołem? Zarejestruj się teraz i otrzymuj informacje o Winampie i o tym, jak dotrzeć ze swoją muzyką do zupełnie nowej publiczności. Pomożemy Ci nawiązać bliską więź z fanami i generować dochód z tego, co kochasz ”- mówi strona internetowa.

Aby zarejestrować się do beta testów nowej wersji Winampa, kliknij ten link .

Źródło: bleepingcomputer.com

Originally posted on 26 listopada, 2021 @ 2:41 pm

Dodaj komentarz