KFC Gaming wpisany Sony do nieinteresnego stanu gry

Konto KFC Gaming na Twitterze nadal przemawia do publiczności językiem oklepanych dowcipów z otwartych przestrzeni Reddit i 9GAG – i ponownie „rzuca się” na inne marki. Ostatnio marka fast food o nazwie Back 4 Blood to tania kopia Left 4 Dead, a teraz jest to PlayStation i jego prezentacja.

Tym razem kierownik SMM stojący za kontem zareagował łagodniej – najwyraźniej doszedł do miejsca negatywnych opinii publiczności za zbyt toksyczny i maksymalnie nieetyczny żart o Back 4 Blood. Tym razem konto po prostu odpowiedziało na wiadomość od Sony, która po przedstawieniu publiczności kilku bardzo skromnych zapowiedzi zewnętrznych studiów, postanowiła doprecyzować, która z nich jest najciekawsza.

Wygląda na to, że KFC Gaming tym razem doskonale poradziło sobie z sytuacją. Chociaż mem o Escobarze i jego słynnym twierdzeniu pasowałby jeszcze lepiej – ale to rzecz z zupełnie innej dziedziny kultury, obcokrajowcy nie zrozumieją! Tak czy inaczej, możesz zapoznać się z treścią stanu rzeczy, który nie należy do najhojniejszych zapowiedzi, w naszym materiale.

Źródło: twitter.com

Originally posted on 8 listopada, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz