JBL Endurance Peak II: wodoodporny i 30 godzin na jednym ładowaniu

Firma HARMAN przywiozła do Rosji nowe słuchawki bezprzewodowe JBL Endurance Peak II. Model skierowany jest do użytkowników prowadzących sportowy tryb życia: jego cechy to niezawodne mocowanie, ochrona przed kurzem i wodą, a także dobra autonomia i wsparcie dla funkcji asystentów głosowych.

Dzięki ergonomicznej konstrukcji zauszny zestaw słuchawkowy TWS zapewnia wygodne użytkowanie, nawet podczas noszenia przez dłuższy czas. Dodatkowo nowy produkt jest chroniony przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP67 – akcesorium pozwala na trening w każdych warunkach pogodowych oraz płukanie słuchawek pod bieżącą wodą. Autonomia również nie zawiodła: jedno ładowanie modelu wystarcza na 6 godzin pracy, a do 24 godzin dodatkowo zapewni kompletną obudowę.

Technologia Pure Bass wzmacnia niskie częstotliwości dzięki opatentowanym algorytmom przetwarzania dźwięku bez uszczerbku dla reszty zakresu. Słuchawki wykorzystują protokół bezprzewodowy Bluetooth 5.0 do łączenia się z urządzeniami mobilnymi, a technologia Dual Connect pozwala na używanie ich osobno, aby dłużej pozostać w kontakcie.

„Seria Endurance została zaprojektowana specjalnie dla tych, którzy nie są gotowi na kompromisy i stawiają najwyższe wymagania sprzętowi w procesie treningowym. W nowym modelu użytkownicy znajdą wszystko, czego potrzebują od słuchawek do każdej aktywności sportowej, niezależnie od środowiska: wytrzymałe etui, bezpieczne dopasowanie oraz ochronę przed wodą i potem. Ale najważniejsze, jak zawsze, jest brzmienie JBL, potężnego motywatora dla tych, którzy dążą do nowych rekordów ”- zauważył Evgeny Konov, dyrektor generalny„ HARMAN Rosja ”.

Mikrofony wbudowane w zestaw słuchawkowy służą zarówno do odbierania połączeń, jak i do komunikacji z asystentami głosowymi na smartfonie. Czujniki umieszczone na zewnątrz wkładek dousznych pomogą Ci łatwo poradzić sobie z przełączaniem utworów i odbieraniem połączeń bez wyjmowania gadżetu z kieszeni podczas treningu. Nowość prezentowana jest w czterech kolorach: czarnym, białym, niebieskim i czerwonym.

Sugerowana cena detaliczna JBL Endurance Peak II w Rosji wynosi 5990 rubli.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 15 grudnia, 2021 @ 8:22 am

Dodaj komentarz