Jak w filmach. Nowe przyczepy Marvel’s Guardians of the Galaxy [Video] Opublikowano

Powoli, ale pewnie zbliża się premiera ciekawej gry akcji opartej na Strażnikach Galaktyki. Aby nieco zainteresować publiczność, Square Enix i IGN opublikowały nie jeden, a nawet dwa, ale trzy filmy z rozgrywki, z których każdy ujawniał różne aspekty nadchodzącego komiksu akcji.

Pierwsza z nich jest w całości poświęcona systemowi walki Guardians of the Galaxy. Choć gracze będą musieli sterować tylko jedną postacią (Peter Quill, lider zespołu), ocalenie wszechświata nie zadziała w pojedynkę – aby wygrać, musisz polegać na trzech partnerach AI i ich supermocach.

W drugim filmie Eidos Montreal (twórca projektu) postanowił pokazać wielu różnych bohaterów. W sumie w grze znajdzie się około 40 skórek, inspirowanych zarówno oryginalnymi komiksami, jak i filmami MCU.

I wreszcie, ostatni (i nieco zepsuty ) filmik pokazuje właśnie walkę z bossem o nazwie Dweller of Darkness. Bitwa jako całość wygląda bardzo tradycyjnie jak na standardy gatunku.

Przypomnijmy, że premiera Marvel’s Guardians of the Galaxy zaplanowana jest na 26 października. Gra ukaże się na wszystkich obecnych platformach: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Switch.

Źródło: youtube

Originally posted on 15 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz