Instagram jest jednym z popularnych serwisów społecznościowych, które pozwalają swoim użytkownikom na udostępnianie zdjęć i filmów za pośrednictwem aplikacji. Instagram stał się bardzo popularny wśród ludzi i zwiększył wiele firm. Wiele osób używa Instagrama do promowania swojej firmy, ponieważ jest to jeden z najprostszych sposobów na dotarcie do grupy docelowej. Instagram ma opcję, w której możesz stworzyć niestandardową stopkę.

Tworząc unikalną i atrakcyjną stopkę dla swojego profilu na Instagramie, możesz przyciągnąć więcej zwolenników do swojego profilu na Instagramie i zwiększyć zaangażowanie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak stworzyć unikalną i atrakcyjną stopkę dla swojego profilu na Instagramie, to czytaj dalej ten artykuł.

1) Stwórz nagłówek z możliwością dostosowania

Jak już omówiliśmy, możesz dostosować swój nagłówek, aby uczynić go unikalnym i atrakcyjnym. Możesz zmienić kolor tła, dodać zdjęcia lub grafiki, a nawet napisać wszystko, co chcesz.

2) Dodaj swój link do profilu

Następną rzeczą, którą musisz dodać jest Twój link do profilu. Możesz dodać swój link do profilu w obszarze nagłówka. Możesz dodać swój adres URL strony internetowej lub adres URL firmy.

3) Dodaj linki do swoich profili mediów społecznościowych

Po dodaniu swojego linku do profilu, musisz dodać linki do swoich profili mediów społecznościowych. Najlepszym sposobem na to jest dodanie linków w polu stopki. Możesz dodać linki do Facebooka, Twittera, Google+ i Pinteresta w polu stopki.

4) Dodaj przycisk Call to Action

Następną rzeczą, którą musisz dodać, jest przycisk wezwania do działania. Możesz dodać przycisk CTA dla kont mediów społecznościowych, które dodałeś w stopce.

5) Dodaj logo swojej firmy

Ostatnią rzeczą, którą musisz dodać jest logo Twojej firmy. Możesz dodać logo w nagłówku lub w stopce.

Wnioski:

Są to jedne z najlepszych sposobów na stworzenie unikalnej i atrakcyjnej stopki Instagrama. Możesz sprawić, że twoja stopka Instagrama będzie wyjątkowa i atrakcyjna, wykonując te proste kroki.