Inteligentny zegarek BYD może zdalnie sterować samochodem

Główny chiński producent samochodów BYD, ustępujący jedynie Tesli i Toyocie pod względem kapitalizacji rynkowej, zaprezentował markowy smartwatch. Nie tylko wiedzą, jak monitorować aktywność fizyczną właściciela, ale także całkowicie zastępują tradycyjne kluczyki do samochodu.

Smartwatche BYD oferują właścicielom samochodów więcej opcji niż jakikolwiek inny smartwatch na rynku. Za ich pomocą można otwierać i zamykać drzwi i bagażnik, opuszczać i podnosić szyby, sterować klimatyzacją i klimatyzacją, wysyłać sygnał wyszukiwania do samochodu, a nawet zdalnie włączać zapłon. Ponadto z samochodu do gadżetu przesyłane są różne dane, takie jak prędkość, prędkość obrotowa silnika i tak dalej.

Zegarek obsługuje również bardziej znane funkcje, takie jak mierzenie tętna, śledzenie liczby wykonanych kroków, alarmowanie o przychodzących połączeniach i wiadomościach, wyświetlanie pogody i oczywiście wyświetlanie godziny. Jak widać na zdjęciach, dostępnych jest kilka tarcz zegarka, na których wyświetlane są różne informacje.

Podobno zegarek zostanie oficjalnie zaprezentowany w grudniu. Warto zauważyć, że produkt nie jest wyjątkowy, ponieważ w 2012 roku firma BYD pokazała urządzenie (na powyższym filmie), które zastępuje kluczyk samochodowy.

Źródło: ithome.com

Originally posted on 6 grudnia, 2021 @ 11:34 pm

Dodaj komentarz