Insider zwany następującymi funkcjami MacBook Air Funkcje następnej generacji

Network whistleblower dylandkt opublikował nową porcję plotek związanych z ultrabookiem MacBook Air, który ma zostać zaprezentowany w przyszłym roku. Według niego nowość otrzyma kilka godnych uwagi zmian sprzętowych, które zostaną częściowo zapożyczone z bardziej zaawansowanego MacBooka Pro (2021).

Według wtajemniczonych laptop zostanie zbudowany w oparciu o procesor Apple M2 i otrzyma magnetyczne złącze MagSafe do ładowania z zasilacza o mocy 30W. Ponadto rozdzielczość przedniej kamery nowego MacBooka Air zostanie zwiększona do 1080p. Korpus urządzenia będzie miał taką samą grubość na całym obwodzie bez skosów, jak w obecnym modelu.

Inne specyfikacje techniczne MacBooka Air (2022) są wciąż nieznane. Oczekuje się, że nowość obejdzie się bez aktywnego układu chłodzenia, który sprawi, że będzie działała bezgłośnie. Pojawienie się wyświetlacza mini-LED w modelu „budżetowym” według analityków również jest mało prawdopodobne. Jednocześnie gadżet najprawdopodobniej nie otrzyma takich chipów starszego modelu, jak port HDMI i czytnik kart. Prezentacja nowego Apple Ultrabook spodziewana jest w połowie 2022 roku.

Źródło: appleinsider.com

Originally posted on 22 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz