Insider: CDPR całkowicie czerwieni Cyberpunk 2077

YouTuber Tyler McVicker zbudował reputację dość dokładnego informatora, który jest świadomy wielu zakulisowych spraw w firmach zajmujących się grami. Tym razem wymyślił sensacyjną plotkę: CD Projekt RED naprawi Cyberpunk 2077 w niemal każdej mechanice.

Według blogera, w ciągu najbliższych pięciu lat CD Projekt RED przerobi prawie wszystkie systemy istniejące w grze. Będą to powolne, precyzyjne ulepszenia, które pojawią się z czasem, a nie tylko jedna ogromna superłatka. Autorzy chcą naprawić system śledzenia i policji, wprowadzić reputację wśród frakcji, urozmaicić NPC i pojazdy, całkowicie zbalansować rozgrywkę, wprowadzić Nową Grę+, a także dodać salony fryzjerskie, transmogryfikację i możliwość aranżacji mieszkania.

CD Projekt RED planuje również wydać kilkadziesiąt darmowych DLC i dwa duże dodatki. Ponadto koncepcja gry wieloosobowej Cyberpunk 2077 ma na celu stworzenie małego MMO z możliwością gry w trybie kooperacji. Może zostanie wdrożony w przyszłości, ale na pewno nie w najbliższej przyszłości.

Źródło: youtube

Originally posted on 23 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz