Insider: Assassin's Creed Valhalla otrzyma fabularne DLC na 40 godzin

Insider Tom Henderson nadal dzieli się sekretami niedalekiej przyszłości gier. Według niego na wiosnę zostanie wydany gigantyczny dodatek do Assassin's Creed Valhalla, którego przejście zajmie około 40 godzin.

Nazwa DLC nie została ujawniona, ale powinna zostać wydana w marcu 2022 roku. Według Hendesona ukończenie rozbudowy zajmie 40 godzin – po prostu gigantyczne! Jednak najprawdopodobniej mówimy o „zamknięciu” wszystkich treści. Dla przykładu, ostatni dodatek do Assassin's Creed Odyssey, zatytułowany The Fate of Atlantis, w tym przypadku jest ukończony w 28 godzin – również imponujące liczby.

Henderson zauważa również, że ton dodatku będzie utrzymany w duchu God of War firmy SIE, cokolwiek to oznacza. Najwyraźniej mowa dotyczy tego, że fabuła będzie oparta na walce z nadprzyrodzonymi przeciwnikami. Przypomnijmy, że w sieci pojawiły się już wcześniejsze plotki o tym DLC: zabójcy zmierzą się z armią giganta Surta, a do eksploracji otworzy się Svartalfheim, jeden ze światów niemiecko-skandynawskiej mitologii.

Źródło: twitter.com

Originally posted on 18 grudnia, 2021 @ 12:33 pm

Dodaj komentarz