Insider: Assassin's Creed otrzyma spin-off w duchu Monster Hunter

Seriale takie jak Assassin's Creed wymagają od czasu do czasu eksperymentów z rozgrywką. Według plotek Ubisoft doskonale to rozumie i już przygotowuje kilka niestandardowych projektów w ramach tej marki. Według anonimowego użytkownika 4chan, jednym z spin-offów może być gra w stylu Monster Hunter.

Według źródła, od 2019 roku firma Ubisoft zaangażowana jest w kooperacyjną grę akcji, zatytułowaną wstępnie Tytani, o zabójcach, którzy polują na potwory podczas podróży w czasie i przestrzeni. Zespół tego projektu inspirował się Horizon Zero Dawn i Monster Hunter World, nie zapomniał jednak o samej serii Assassin's Creed.

Terenami łowieckimi graczy będą duże lokacje związane z dawnymi częściami serii. Gracze będą teleportować się na wybrane mapy ze wspólnego centrum z kupcami i innymi użytkownikami, a w ramach tej samej kampanii będą mogli komunikować się z NPC i podejmować dodatkowe zadania. Podobnie jak w przypadku Monster Hunter, system progresji będzie powiązany z tworzeniem nowych broni i zbroi, a także rozwojem bohaterów z dodatkowymi umiejętnościami. Jednocześnie głównym celem Ubisoftu jest zawartość na wysokim poziomie.

Oczekuje się, że Tytani będą częścią nieznanego Assassin's Creed Infinity. Według plotek, Ubisoft przygotowuje pełnoprawną platformę internetową do łączenia różnych projektów franczyzy. Jednocześnie mogą tam trafić również przedruki poprzednich gier z serii.

Źródło: board.4channel.org

Originally posted on 18 grudnia, 2021 @ 3:42 pm

Dodaj komentarz