InsAIDA # 2683: Samsung Galaxy S22 Ultra, Oppo Reno7 Pro, Honor Play5 Vitality Edition

W nowym numerze Inside: opublikowano zdjęcie szkła ochronnego Samsung Galaxy S22 Ultra; potencjalna konstrukcja OPPO Reno7 Pro odkryta na patencie; Honor ujawnił datę prezentacji i projekt smartfona Play5 Vitality Edition.

Opublikowano zdjęcie szkła ochronnego Samsung Galaxy S22 Ultra

Wtajemniczeni mają do dyspozycji kilka zdjęć szkła ochronnego przyszłego flagowego modelu Samsung Galaxy S22 Ultra, którego prezentacja prawdopodobnie odbędzie się w lutym 2022 roku. Na zdjęciu widać, że urządzenie będzie miało lekko zakrzywiony wyświetlacz po bokach. Możesz również zwrócić uwagę na niewielką grubość ramek.

Ponadto autorytatywny informator sieciowy Ice Universe powiedział, że najwyższej klasy gadżet z serii S22 otrzyma baterię o pojemności 5000 mAh, która będzie obsługiwać szybkie 45-watowe ładowanie. Według wstępnych szacunków w ciągu 35 minut gadżet uzupełni energię od 0% do 70%.

Potencjalny projekt OPPO Reno7 Pro ujawniony w patencie

W bazie danych Chińskiej Narodowej Administracji Własności Intelektualnej (CNIPA) wtajemniczeni odkryli patent datowany na grudzień zeszłego roku. Dokumentacji towarzyszy kilka szkiców demonstrujących konstrukcję smartfona firmy. Według informatorów sieciowych tak może wyglądać przyszłość OPPO Reno7 Pro.

Gadżet posiada duży wyświetlacz z wbudowaną kamerą i zaokrąglonymi rogami. Z tyłu znajdą się trzy obiektywy aparatu głównego, ustawione pionowo, a z boku dodatkowy. Według wstępnych informacji, Reno7 Pro zostanie zbudowany w oparciu o platformę mobilną MediaTek Dimensity 1200 i otrzyma 50-megapikselowy aparat główny. Premiera urządzenia może nastąpić w listopadzie 2021 roku. Nie wykluczone jest również wydanie najwyższej klasy modyfikacji Reno7 Pro + z procesorem Qualcomm Snapdragon 888. Ale w zwykłym Reno7 oczekuje się układu MediaTek Dimensity 920.

Honor ujawnił datę prezentacji i wygląd smartfona Play5 Vitality Edition

Honor ogłosił, że nowy smartfon Play5 Vitality Edition zostanie zaprezentowany w Chinach już dziś, 25 października. Ponadto producent pokazał przednią stronę nowości na zwiastunie, podkreślając, że jej bezramkowa konstrukcja stanie się jej atrakcją. Według Honor stosunek powierzchni wyświetlacza do powierzchni ciała wyniesie 94,4%.

Honor Play5 Vitality Edition otrzyma również podwójny przedni aparat wbudowany w ekran. Oczekuje się, że nowość otrzyma wsparcie dla szybkiego 66-watowego ładowania, a także 8/128 GB pamięci, co również potwierdza już firma.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 25 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz