Infinix przyniósł najbardziej zaawansowane smartfony do Rosji

Infinix zaprezentował w Rosji dwa modele – NOTE 11 Pro i HOT 11S. Oba urządzenia mogą pochwalić się nowoczesnym designem i kamerami o wysokiej rozdzielczości.

Infinix NOTE 11 Pro będzie pierwszym smartfonem nowej generacji z tej linii, oficjalnie dostępnym dla rosyjskich nabywców. Otrzymał procesor MediaTek Helio G96 i obsługę szybkiego 33-watowego ładowania z odpowiednim adapterem w zestawie.

Smartfon będzie miał główny 64-megapikselowy aparat, a także kamerę telewizyjną z 2-krotnym zoomem optycznym i 30-krotnym zoomem hybrydowym. Dodatkowo otrzyma wsparcie dla technologii Infinix ERT, która dzięki wbudowanej pamięci masowej pozwala na rozbudowę 8 GB pamięci RAM do 11 GB.

Infinix HOT 11S ma 6,78-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD + i częstotliwości odświeżania 90 Hz. A to jeden z pierwszych smartfonów na rynku rosyjskim z procesorem MediaTek Helio G88. Mieści również 50-megapikselowy aparat z przysłoną obiektywu f/1,6 i trybem nocnym. Urządzenie obsługuje szybkie ładowanie 18-watowe.

Inne szczegóły dotyczące tych smartfonów, w tym pełne specyfikacje i ceny detaliczne, zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 8 listopada, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz