InFace X20: Kieszonkowa kosmetyczka z korzyścią dla portfela

Black Friday to dobry powód, by z zyskiem kupować nie tylko smartfony, ale także przydatne dla zdrowia urządzenia. Na przykład InFace X20 to oryginalny gadżet do pielęgnacji skóry z dobrą autonomią i wbudowaną kamerą do monitorowania trudno dostępnych miejsc. W okresie wyprzedaży możesz kupić kompaktowe urządzenie na AliExpress po obniżonej cenie.

Kompaktowe urządzenie działa na zasadzie odkurzacza, który usuwa zanieczyszczenia z porów skóry za pomocą wymiennych silikonowych nasadek do różnych obszarów twarzy i ciała. W ustawieniach można wybrać jeden z trzech poziomów mocy ssania, w zależności od obszaru, który ma być leczony. Na końcu gadżetu znajduje się grzałka o stałej temperaturze 40°C – działa jak kompres, który otwiera pory, zwiększając efektywność ich czyszczenia.

Urządzenie wyposażone jest w emiter światła niebieskiego o długości fali 450 nm. Według producenta jego działanie może zmniejszyć ryzyko wystąpienia stanów zapalnych skóry i obrzęków, a także zmniejszyć ból zabiegów kosmetycznych. Ponadto InFace X20 ma aparat, który po sparowaniu ze smartfonem może robić zdjęcia i nagrywać filmy.

Urządzenie waży zaledwie 120 gramów: w połączeniu z niewielkimi rozmiarami można je wygodnie przechowywać i nosić przy sobie. Bateria 800 mAh zapewnia do 60 minut pracy na baterii. Można go ładować ze standardowego zasilacza lub z laptopa przez port USB typu A.

Koszt gadżetu na AliExpress od 25 do 30 listopada wynosi 3271,41 rubli przy użyciu kodu promocyjnego ITSFRIDAY400 w celu uzyskania rabatu w wysokości 400 i kuponu sprzedawcy o wartości 2 USD.

Dowiedz się więcej o InFace X20

Podana cena obowiązuje w dniu publikacji, ilość urządzeń jest ograniczona.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 5 grudnia, 2021 @ 6:37 am

Dodaj komentarz