Huawei Mate 50 Pro w realistycznym renderowaniu z fanów

Wobec braku oficjalnych informacji na temat flagowej serii HUAWEI Mate, projektant HoiIndi podzielił się swoim pomysłem na to, jak może wyglądać Mate 50 Pro. Wizualizacja została wykonana w oparciu o wcześniej pojawiające się w sieci przecieki oraz osobiste preferencje autora.

Sądząc po konstrukcji przedniej i tylnej kamery, autor zainspirował się HUAWEI P50 Pro wydanym na początku tego roku. Z tyłu widać też pewne podobieństwo do Nokii Lumia 1020. Z ciekawostek zwracamy uwagę na obecność obiektywu peryskopowego oraz logo niemieckiej firmy Leica, z którą HUAWEI ściśle współpracuje.

Nie jest do końca jasne, co znajduje się po prawej stronie kamer. Może to być duża lampa błyskowa LED lub inny czujnik, którego przeznaczenie jest wciąż nieznane. Pomalowany na czerwono przycisk zasilania jest nadal cechą poprzednich Mate 40 Pro i Mate 30 Pro.

Opublikowano już serię renderów koncepcyjnych Mate 50 Pro, ale nowe wyglądają znacznie bardziej realistycznie. Według plotek premiera smartfona została opóźniona do początku przyszłego roku.

Źródło: gizchina.com

Originally posted on 7 listopada, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz