Honor wprowadza usługę Premier: szybka naprawa, bezpłatna wymiana ekranu i prezenty

Honor wprowadza na rynek szereg nowych usług dla swoich klientów. Tak więc właściciele nowego Honora 50 mają dostęp do „Usługi Premier” i możliwość bezpłatnej wymiany ekranu. Ponadto firma zaprasza do obejrzenia procesu naprawy na własne oczy i wręcza prezent, jeśli naprawa została zakończona później niż w uzgodnionym terminie.

„Premier Service” dla nabywców nowego Honora 50 pozwala szybko skontaktować się z obsługą klienta dzięki dedykowanej infolinii, uzyskać priorytetową obsługę w ekskluzywnych centrach serwisowych, a także skorzystać z jednorazowej dostawy urządzenia do serwisu w przypadku napraw pozagwarancyjnych. Dodatkowo przy zakupie urządzenia przed końcem 2021 roku w sklepie internetowym Honor lub w markowych sklepach tej marki oferowana jest usługa „Ochrona ekranu na 3 miesiące”. Pozwala na wymianę ekranu smartfona bez płacenia za część zamienną w przypadku uszkodzenia mechanicznego.

Po 19 listopada użytkownicy Honor będą mieli dostęp do nowej usługi Napraw przed oczami. Pozwala zobaczyć proces naprawy urządzenia na wideo bez konieczności osobistej obecności w centrum serwisowym. Ta opcja jest dostępna dla naprawy gwarancyjnej z dostawą i dla określonej gamy urządzeń.

Od 19 listopada dostępna będzie również usługa „Szybka naprawa lub prezent”. Kontaktując się z autoryzowanym serwisem Honor, możesz otrzymać naprawione urządzenie w ramach naprawy gwarancyjnej w ciągu dwóch godzin lub otrzymać prezent od firmy. Dodatkowo, począwszy od grudnia, co trzeci tydzień miesiąca, ekskluzywne centra serwisowe Honor będą organizować promocję „Tydzień serwisowy”, podczas której można naprawić urządzenie ze zniżką, płacąc tylko za niezbędne części zamienne i materiały eksploatacyjne. Dla posiadaczy Honora 50 na tylną okładkę będzie można dodatkowo bezpłatnie nakleić ochronną folię dekoracyjną.

Dowiedz się więcej o Honorze 50

Honorowe sklepy firmowe

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 26 listopada, 2021 @ 7:32 pm

Dodaj komentarz