Honor uruchamia się w Rosji bezpłatny testowanie laptopów

Honor ogłosił uruchomienie swojego programu Test & Buy. Uczestnicy będą mogli wypróbować topowe modele laptopów marki, a urządzenia będą dostarczane do miesiąca.

Według ankiety przeprowadzonej przez Honor wśród 2000 Rosjan, ponad 83% woli kupować laptopy przez Internet. Jednocześnie ponad połowa (57%) użytkowników pozostaje niezadowolona z urządzenia z powodu niemożności wcześniejszego zapoznania się z jego charakterystyką i funkcjami. Dlatego firma uruchamia specjalną usługę, która umożliwia wybranie markowego laptopa, który Ci się podoba i przetestowanie go przed zakupem na okres od jednego do czterech tygodni za darmo.

Według ankiety Rosjanie są gotowi wydać na nowy laptop średnio od 50 do 80 tysięcy rubli, oszczędzając na kupowaniu ubrań (32%), chodzeniu do salonów kosmetycznych (18%) i podróżach (19%). Dlatego laptop jest aktualizowany nie częściej niż raz na 4-5 lat. Biorąc to pod uwagę, ponad 57% ankietowanych stwierdziło, że istnieje zapotrzebowanie na programy do testowania urządzeń przed zakupem.

W ramach nowej usługi Honor dostępne będą następujące markowe laptopy: MagicBook oparty na procesorach Intel Core 11. generacji, MagicBook oparty na układzie AMD Ryzen 5 5500U oraz MagicBook X z procesorami Intel Core 10. generacji. Wszyscy uczestnicy testu otrzymają zniżkę na przyszłe zakupy po podzieleniu się swoją opinią e-mailem i wyrażeniu zainteresowania zakupem.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 28 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz