Honor 60 i 60 Pro w porównaniu na prawdziwych zdjęciach

W oczekiwaniu na prezentację w sieci pojawiła się nowa sesja zdjęciowa z udziałem Honor 60 i Honor 60 Pro. Zdjęcia opublikowane na Weibo wyraźnie pokazują główne różnice wizualne między smartfonami, a także potwierdzają pogłoski o możliwościach głównego aparatu przyszłych nowości.

Sądząc po zdjęciach, wyświetlacz Honor 60 Pro będzie wygięty z czterech stron, podczas gdy Honor 60 tylko po bokach. Jednocześnie górna i dolna ramka ekranu są symetryczne, natomiast podbródek podstawowego modelu jest nieco grubszy od górnej ramki. Oba urządzenia otrzymały wycięcie na wyświetlaczu pośrodku u góry na aparat do selfie. Jeśli chodzi o wymiary nowych produktów, ich szerokość wygląda identycznie, a wersja zaawansowana ma nieco większą wysokość.

Główny potrójny aparat flagowców odziedziczy design poprzedniej serii: dwa duże moduły i mniejszy pomocniczy. Zgodnie z napisem na bloku główny sensor otrzyma rozdzielczość 108 megapikseli. Honor 60 i Honor 60 Pro zostaną zaprezentowane jutro, 1 grudnia. Koszt nowych produktów nie został jeszcze ogłoszony przez producenta.

Źródło: gizchina.com

Originally posted on 6 grudnia, 2021 @ 8:39 pm

Dodaj komentarz