Google Pixel Watch: oczekiwane specyfikacje i data ogłoszenia

Business Insider, powołując się na pracowników Google, opublikował informacje o przyszłych smartwatchach firmy. Według raportu, nowość będzie pozycjonowana jako flagowe akcesorium oparte na autorskich rozwiązaniach w dziedzinie sprzętu i oprogramowania.

Według źródła, Pixel Watch będzie wyposażony w okrągły wyświetlacz z minimalnymi ramkami na całym obwodzie. Modelowi przypisuje się wszystkie aktualne funkcje, w tym pulsometr i śledzenie przebytej odległości, kilka modyfikacji o różnych średnicach obudowy oraz szybko zwalniane zapięcie paska.

Podobno użytkownicy nowości będą mieli dostęp do szerokiego zakresu funkcji monitorowania stanu zdrowia. Według wtajemniczonych firma przeprowadziła zamknięte testy inteligentnych zegarków wśród pracowników już w listopadzie tego roku i zamierza zaprezentować gadżet w 2022 roku. Wcześniej Google nabył Fitbit, którego technologie i usługi mają zostać zintegrowane z Wear OS podczas tworzenia nowych elementów.

Oczekuje się, że koszt smartwatchy będzie zbliżony do obecnych modeli Apple Watch, choć źródło nie podaje dokładnych danych. Sam Google nie wydał jeszcze oficjalnych oświadczeń na temat premiery smartwatchy i ich parametrów technicznych.

Źródło: 9to5google.com

Originally posted on 31 grudnia, 2021 @ 9:36 am

Dodaj komentarz