Główny złoczyńca daleko płacze 6 zaczął wysyłać pisanie listów do graczy

Firma Ubisoft dostosowała się do wykorzystywania wszystkich dostępnych mediów i formatów do promowania swoich gier. W przypadku Far Cry 6 studio zdecydowało się na skorzystanie z listy mailingowej, w której w imieniu głównego złoczyńcy, dyktatora Antona Castillo, zaprasza użytkowników do powrotu do strzelanki. Gracze podjęli ten ruch niejednoznacznie.

Zgodnie z koncepcją Ubisoftu, listy Castillo powinny zwabić graczy z powrotem do Far Cry 6 ostrymi wyniosłymi frazami dyktatora i danymi statystycznymi na temat sukcesu użytkowników. Ale niektórzy uważali taki ruch za tanią sztuczkę, a nawet uważali frazy złoczyńcy za obraźliwe, biorąc pod uwagę, że nikt nie spodziewał się takich wiadomości w ich osobistej skrzynce pocztowej. Nawiasem mówiąc, trafiają nawet do tych, którzy jeszcze nie porzucili strzelca.

Przypomnijmy, że premiera Far Cry 6 miała miejsce 6 października na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One i Xbox Series X/S. Gra otrzymała mieszane recenzje od krytyków, którzy wskazywali na brak większych innowacji.

Źródło: twitter.com

Originally posted on 27 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz