Galaxy S21 FE wydanie anulowane? Samsung usuwa informacje o smartfonie

Wygląda na to, że plotki o anulowaniu Galaxy S21 FE nie były bezpodstawne. Samsung zaczął zacierać swoje ślady, usuwając z Internetu wszelkie informacje o tym smartfonie.

Zaledwie kilka dni temu informowano, że premiera Galaxy S21 FE może ponownie zostać przełożona lub całkowicie anulowana. Teraz Samsung zaczął usuwać wszelkie odniesienia do tego smartfona ze swoich oficjalnych stron internetowych. Zauważ, że wcześniej ten „lekki” flagowiec pojawił się na stronach wsparcia południowokoreańskiego giganta w różnych regionach. Jednocześnie nadal możesz znaleźć odniesienia do tych stron za pośrednictwem Google, ale przejście do nich prowadzi tylko do błędu.

Nie jest jasne, czy oznacza to definitywnie anulowanie Galaxy S21 FE, czy też Samsung po prostu zdecydował się na usunięcie informacji o nim przed pełną premierą. Spodziewano się, że smartfon otrzyma 6,4-calowy ekran AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz, procesor Snapdragon 888, aparat główny 12 MP z optyczną stabilizacją obrazu, akumulator o pojemności 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania 25 W oraz w standardzie ochrona przed wodą IP68.

Źródło: gsmarena.com

Originally posted on 29 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz