Gadżety Huawei w niskich cenach i innych prezentach appgallery

Ruszyła nowa promocja „Złoty Miesiąc” w AppGallery App Store. W październiku za pobranie aplikacji od partnerów istnieje możliwość zakupu urządzeń HUAWEI za 1 rubel oraz bonusów w popularnych programach.

W okresie od 2 października do 30 października możesz wziąć udział w loterii na instalację aplikacji od partnerów promocyjnych w AppGallery. Lista wniosków będzie aktualizowana co tydzień. Wśród uczestników są usługi poszukiwania pracy HeadHuner i Superjob, współdzielenie samochodów Delimobil, serwis internetowy Yandex Go, usługa dostarczania jedzenia do Klubu Dostawców i wiele innych. Za każdą pobraną aplikację zostanie przyznana jedna nagroda.

Dodatkowo uczestnicy promocji mogą otrzymać kupony na 90 dni abonamentu Yandex.Plus oraz dodatkowy 20% cashback na wycieczki od Citymobil. Jest szansa na wygranie AppGallery Pass – nagrody specjalnej, która pozwala wziąć udział w dodatkowym losowaniu supernagród. Sklepy internetowe HUAWEI i HUAWEI VMALL oferują uczestnikom promocji wyjątkowe kupony, dzięki którym za 1 rubla można kupić bransoletkę fitness HUAWEI Band 4, tablet HUAWEI MatePad oraz bezprzewodowe słuchawki HUAWEI FreeBuds 4i.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 2 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz