Ford przygotował pięć odbiór dla głównego strojenia

Ford zaprezentował pięć koncepcji opartych na ciężkim pickupie F-Series Super Duty na targach SEMA Show. Dedykowane są do ekstremalnych podróży, overlandingu oraz szerokiego wachlarza możliwości personalizacji dostępnych dla klientów dzięki szerokiej gamie akcesoriów.

Koncepcja firmy tuningowej LGE-CTS Motorsports to „szwajcarski nóż” dla poszukiwaczy przygód, jak opisuje to Ford. Dzięki modułowej platformie ładunkowej Pronghorn może pełnić funkcję centrum dowodzenia, kempingu lub warsztatu. Pickup wyposażony jest w zestaw lift-zawieszenie (+114 milimetrów), 18-calowe koła Method Race z 37-calowymi oponami BFGoodrich Mud-Terrain T/A, wyciągarkę, daszek z oświetleniem LED, lodówkę oraz skrzynie na narzędzia i wyposażenie.

LGE-CTS Motorsports Baja Forged Ford F-250 Super Duty Crew Cab XLT

Ford Accessories F-250 Super Duty Tremor Crew Cab z czarnym wyglądem jest prawdopodobnie najbardziej gotowym do jazdy w terenie pickupem w ofercie Super Duty. Został wyposażony w opony Goodyear Wrangler Duratrac, podnośnik przedniego zawieszenia o średnicy 50,8 mm, blokadę mechanizmu różnicowego z tyłu i mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu na przedniej osi. Posiada również stopnie w stylu Raptor oraz wyciągarkę, która pojawi się na liście opcji Forda od przyszłego roku.

Ford Akcesoria F-250 Super Duty Tremor Kabina załogi

Najbardziej rzucającą się w oczy koncepcją SEMA jest DeBerti Design Ford F-450 Super Duty Platinum Crew Cab. Pickup jest obuty 22-calowymi kołami American Force z oponami Toyo, zderzakiem z szufladami, sejfem oraz porozrzucanymi dodatkowymi modułami LED.

DeBerti Design Ford F-450 Super Duty Platinum Crew Cab

Overlanding w swojej najbardziej ekstremalnej formie jest poświęcony koncepcji BDS Suspension Ford F-350 Super Duty Crew Cab XLT. Prześwit samochodu został zwiększony, a amortyzatory fabryczne zastąpiono kolumnami i sprężynami wyścigowymi Fox 2.5 Dual Speed Compression.

40-calowe opony Mickey Thompson są rozciągnięte na 20-calowych kołach Method Race. Zderzak mocy Addictive Desert Designs integruje wyciągarkę Warn Industries Zeon 12S i dodatkowe światło LED. Nadwozie posiada kompresor Ridetech, dwupalnikową kuchenkę gazową, lodówkę oraz namiot.

1c538df5b49e381e558212758e39e892cdd11cbc

1b56000d459opłata276509e82012b98582773ecb96

Zawieszenie BDS Ford F-350 Super Duty Crew Cab XLT

Najnowszy samochód pokazowy nazywa się CGS Performance Products Ford F-250 Super Duty Tremor Crew Cab i jest również wyposażony w pakiet Black Appearance. Ten pickup otrzymał osłonę łóżka ładunkowego Retrax PowerTraxPro MX, 20-calowe koła i 37-calowe opony General.

W sumie na targach SEMA zostanie pokazanych ponad 50 tuningowanych Fordów. Ponadto pojawi się Dodge Charger SRT Hellcat Widebody z napędem na wszystkie koła, Lamborghini Huracan z silnikiem Hummer H2 i manualną skrzynią biegów z Audi R8 oraz koncepcyjny terenowy Veloster Grappler.

Originally posted on 25 listopada, 2021 @ 8:40 am

Dodaj komentarz