Flagowy hybrydowy aparat natychmiastowy Fujifilm Instax Mini Evo

Fujifilm zaktualizowało swoją linię aparatów hybrydowych, wprowadzając Instax Mini Evo. Model różni się od poprzednika poprawioną jakością druku oraz zestawem nowych przydatnych funkcji, w tym możliwością przesyłania zdjęć z aparatu na smartfon.

Nowy aparat cyfrowy, podobnie jak wcześniejsze modele, umożliwia natychmiastowe drukowanie na papierze fotograficznym Instax Mini o rozmiarze karty kredytowej. Fujifilm Instax Mini Evo jest również wyposażony w wyświetlacz LCD, który umożliwia podgląd zdjęć przed wydrukiem, wstępnie nakładając jeden z proponowanych efektów optycznych i filmowych.

Fujifilm pozycjonuje nowość jako flagowy model o klasycznym designie premium. Aparatowi przypisuje się również podwojenie jakości drukowanych obrazów. Po raz pierwszy Instax Mini Evo zawiera funkcję przesyłania zdjęć z aparatu do smartfona z wykorzystaniem efektu filmowego. Ponadto nadal możesz natychmiast drukować zdjęcia zrobione za pomocą urządzenia mobilnego. Wszystko to odbywa się dzięki wsparciu połączenia bezprzewodowego.

Fujifilm Instax Mini Evo trafi do sprzedaży w lutym 2022 roku za 199,95 USD.

Źródło: theverge.com

Originally posted on 27 listopada, 2021 @ 9:22 am

Dodaj komentarz