FiiO FH9: flagowe „monitory” w półotwartej konstrukcji

Marka akustyczna FiiO zaprezentowała w Rosji nowe słuchawki douszne. Modele FiiO FH9 i FA7S z odłączanymi kablami są interesujące ze względu na wysoką jakość dźwięku, zaawansowaną konstrukcję akustyczną i są wykonane w praktycznych metalowych obudowach.

  • FiiO FH9
  • FiiO FH9
  • FiiO FH9

Flagowy model FiiO FH9 skierowany jest do koneserów dźwięku wysokiej jakości. Słuchawki otrzymały 7 przetworników na kanał: sześć wzmacniających i jeden dynamiczny z 13,6-mm membraną do „pompowania” basu. Wymienne dysze, według marki, umożliwiają przełączanie między filtrami dla różnych sygnatur dźwiękowych. Dodatkowo model wyposażony jest w kompletny kabel ze srebra sterling ze złączami MMCX.

Oprócz obudowy ze stopu tytanu nowością stała się półotwarta konstrukcja akustyczna. Ma za zadanie odciążyć bębenki uszne słuchacza, zapewniając komfortowe użytkowanie akcesorium przez długi czas. FiiO FH9 jest już dostępny w Rosji w kolorze szarym, czarne słuchawki trafią do sprzedaży w 2022 roku.

  • FiiO FA7S
  • FiiO FA7S
  • FiiO FA7S

Douszny FA7S jest wyposażony w sześć zausznych głośników Knowles, które zapewniają wyraźne rozdzielenie ścieżki dźwiękowej na niskie, średnie i wysokie częstotliwości. Aby poprawić jakość dźwięku, akcesorium posiada trójdrożną zwrotnicę o konstrukcji „2+2+2”.

Nowość z certyfikatem Hi-Res Audio wykonana jest ze stali nierdzewnej 316L. W zestawie słuchawek oprócz posrebrzanego 8-żyłowego kabla miedzianego premium znajdują się wymienne nauszniki, szczoteczka do czyszczenia oraz narzędzie do odłączania złączy MMCX. Data rozpoczęcia sprzedaży FiiO FA7S w Rosji zostanie ogłoszona później.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 31 grudnia, 2021 @ 11:10 am

Dodaj komentarz