Elektryki Tesla zaczęły “stracić” porty interfejsu w fabryce

Kilku właścicieli samochodów Tesla od razu narzekało na brakujące porty USB w kabinie. Nie chodzi o zmianę konfiguracji aut elektrycznych – otwory do montażu złącz pozostały na swoim miejscu, ale producent po prostu „zapomniał” o wylutowaniu samych złączy.

Nabywcy samochodów Tesla Model 3 i Model Y, które zostały dostarczone po 11 listopada, stanęli przed niezwykłym problemem. Według nich, poparte zdjęciami, nie ma portów USB na konsoli środkowej ani na przednim siedzeniu. Ponadto właściciele zwracają uwagę, że funkcja bezprzewodowego ładowania smartfonów nie działa w samochodach.

Nabywcy samochodów elektrycznych, których koszt zaczyna się od 44 000 USD, próbują dowiedzieć się, dlaczego producent niespodziewanie obciął komplet nowych produktów bez wcześniejszego powiadomienia. Niektórzy kupujący zauważają , że brakuje tylko złączy z przodu kabiny, podczas gdy inni twierdzą, że brakowało złączy „pasażerskich”. Według jednego z użytkowników Reddita, obsługa klienta Tesli zareagowała obiecując , że naprawi problem za darmo.

Przedstawiciele firmy nie przekazali jeszcze oficjalnych komentarzy na temat obecnej sytuacji.

Źródło: elektrek.co

Originally posted on 20 listopada, 2021 @ 2:50 pm

Dodaj komentarz