Elden Ring Beta w porównaniu na Xbox Generations [WIDEO]

Autor kanału ElAnalistaDeBits szczegółowo porównał grafikę Elden Ring na różnych konsolach z rodziny Xbox. Oczywiście zwycięzcy i przegrani są znani z góry, ale jak mówią, lepiej się przyjrzeć.

Gra najlepiej prezentuje się na Xboksie Series X, gdzie również pokazuje najlepszą rozdzielczość (dynamiczne 4K i około 60 klatek na sekundę). Gorzej wypada Xbox Series S (dynamiczne 1440p i około 50 kl./s), podczas gdy Xbox One X (dynamiczne 4K i ~35 kl./s) i podstawowy Xbox One (dynamiczne 720p i 30 kl./s) spokojnie dożywają swoich dni. Elden Ring wygląda najgorzej na podstawowym Xboksie One: w porównaniu z nową generacją ma problemy z rozdzielczością, odległością rysowania, cieniami i ogólnym poziomem szczegółowości.

Przypomnijmy, że premiera Elden Ring zaplanowana jest na 25 lutego 2022 roku na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Niedawno główni eksperci techniczni branży gier z Digital Foundry szczegółowo przyjrzeli się wersji beta, dochodząc do ogólnego wniosku, że jeszcze nie działa ona zbyt dobrze.

Źródło: youtu.be

Originally posted on 3 grudnia, 2021 @ 6:28 pm

Dodaj komentarz