Długo oczekiwany wiek Empires IV Headed Steam Sale

Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że premiera Age of Empires IV zakończyła się sukcesem. Strategia, na którą fani czekali od 16 lat, błyskawicznie wystartowała na pierwsze linie wszelkiego rodzaju rankingów sprzedaży, w tym na Steamie, gdzie zajęła jednocześnie trzy honorowe miejsca, przesuwając lidera minionego tygodnia – akcja zombie Powrót 4 Krew.

Październikowi liderzy, szybko tracący publiczność New World i kontrowersyjny Back 4 Blood, nie zniknęli z cotygodniowej listy sprzedaży Steam , ale teraz zajmują trzecią i czwartą linię. Na szczycie znalazły się również miejsca na nową akcję Marvel’s Guardians of the Galaxy oraz stały zestaw słuchawkowy Valve Index VR Kit.

Top 10 na wykresie Steam w okresie 25-31 października:

  1. Wiek imperiów IV
  2. Wiek imperiów iv
  3. Nowy Świat
  4. Powrót 4 krew
  5. Marvel's Guardians of the Galaxy
  6. Menedżer piłkarski 2022
  7. Wiek imperiów iv
  8. Szyfrowanie
  9. Horyzont Forzy 5
  10. Zestaw Valve Index VR

Swoją drogą, poza świetną sprzedażą, Age of Empires IV prezentuje się również imponująco w sieci – oczywiście w ramach gatunku. W pierwszy weekend udało jej się przyciągnąć jednocześnie 72 928 graczy. Przypomnijmy, że strategia została opublikowana 28 października. Krytycy, jak i zwykli gracze, bardzo pozytywnie przyjęli nowy rozdział legendarnej serii RTS.

Źródło: sklep.steampowered.com

Originally posted on 8 listopada, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz