Daleko CRY 6 w porównaniu z szczegółami RDR 2. Ubisoft utracony prawie suchy [wideo]

Gracze uwielbiają porównywać grafiki różnych gier pod kątem szczegółów, aby pokazać, jak to zrobić, a jak nie. Niedawny Far Cry 6 został porównany do Red Dead Redemption 2. Okazało się, że western od Rockstara może dać Ubisoftowi dużą przewagę.

ElAnalistaDeBits porównywało obie gry na wiele sposobów – opracowując wodę, roślinność, oświetlenie, fizykę, modele i inne drobiazgi. Jest mało prawdopodobne, aby nikogo nie zaskoczyło zwycięstwo Red Dead Redemption 2. Przykładowo interakcja postaci z znajdującą się w niej wodą okazała się cięcie powyżej. Roślinność pali się też znacznie bardziej realistycznie. Efekty oświetlenia i przetwarzania końcowego są bardziej artystyczne z artystycznego punktu widzenia. Ogólnie rzecz biorąc, lepiej spojrzeć na to wszystko na własne oczy na powyższym filmie.

Far Cry 6 był w stanie przewyższyć Red Dead Redemption 2 zaledwie o kilka punktów. Na przykład niektóre modele zwierząt w grze Ubisoft są obiektywnie lepsze i bardziej szczegółowe – na przykład świnie i krokodyle. Ale jelenie są lepsze w RDR 2. Jednym słowem nie ma tu nic dziwnego, bo Red Dead Redemption 2 było ręcznie tworzone przez wiele lat, podczas gdy Far Cry 6 powstał na bazie poprzedniej części i wykorzystał wiele atutów z Far Cry 5.

Źródło: youtube

Originally posted on 23 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz