Cyberpunk 2077 zajmuje pierwsze miejsce w rankingu użytkowników Steam

Ludzie bardzo kochają Steam. To sklep spożywczy z wieloma przydatnymi funkcjami, mnóstwem towarów – i oczywiście regularnymi hojnymi promocjami, podczas których hity sprzedawane są za śmieszne pieniądze. A rabaty mogą czasem zmienić usposobienie graczy nawet w najbardziej skandalicznej grze.

Gdy tylko Cyberpunk 2077 nie został wyrzucony w internecie. Zbesztali ambitny projekt CD Projekt za błędy, rozgrywkę, fabułę i złamane obietnice. Dzięki wyprzedaży na Steamie wszystkie grzechy cyberpanskiej przygody i jej twórców zostały zapomniane: gdy tylko cena została obniżona do 999 rubli, użytkownicy sklepu internetowego w ciągu zaledwie jednego dnia doprowadzili akcję do szczytu sprzedaży , opuszczając Forzę. Horizon 4 i Red Dead Redemption 2 z tyłu.

Ale to nie wszystko: w ciągu ostatnich kilku dni liczba pozytywnych recenzji gry wyraźnie wzrosła – najwyraźniej 50% zniżki spełniło swoje zadanie. Może odrobina miłości do graczy przekona CDPR, że jeszcze nie wszystko stracone, a polska firma z nowym zapałem podejmie się tworzenia łatek i wersji nextgen?

Źródło: store.steampowered.com

Originally posted on 3 grudnia, 2021 @ 3:11 pm

Dodaj komentarz