Ciąg dalszy nastąpi. Przedstawiono zwiastun finałowy rozdziału 2 Fortnite [WIDEO]

Podczas gdy Fortnite kojarzy się przede wszystkim z dziwacznymi crossoverami i dziką akcją, film akcji dla wielu graczy Epic Games ma jakąś fabułę. Wkrótce dobiegnie końca kolejny rozdział.

Epic Games opublikowało teaser zakończenia Fortnite – Rozdział 2. Istota jest więc prosta: 5 grudnia o godzinie 00:00 czasu moskiewskiego fani gry będą mieli okazję stoczyć pojedynek z królową Kuby – „Reality Destroyer” . Na szczęście nie będziesz musiał walczyć sam: gracze będą mogli zjednoczyć się w drużyny do 16 osób włącznie i wspólnie rzucić wyzwanie nikczemności. Są nawet specjalne nagrody za wysiłki: unikalny ekran ładowania i opakowanie.

Jest jednak jedno "ale" – w tej bitwie możesz wziąć udział tylko raz. Wstęp na wydarzenie zostanie otwarty 50 minut przed jego rozpoczęciem, dlatego wszystkim radzimy zająć miejsce wcześniej. A że to już finał, wszystkie aktywne zadania należy wykonać przed czasem, a sztabki wymienić na kosmetyki – waluta nie zostanie przeniesiona do kolejnego rozdziału. Aby łatwiej było rozstać się z pieniędzmi, deweloperzy zorganizują tydzień wyprzedaży.

I kilka ostatnich szlifów: każdy, kto zaloguje się do Fortnite, do końca sezonu otrzyma 225 000 punktów doświadczenia. A od 27 do 29 listopada gra będzie gospodarzem weekendowego pompowania z dopalaczami doświadczenia. Co możesz powiedzieć: jeśli skończysz Rozdział 2, to z muzyką. O wszystkich powyższych szczegółach można przeczytać na oficjalnej stronie przebojowego filmu akcji .

Źródło: epicgames.com

Originally posted on 26 listopada, 2021 @ 5:36 pm

Dodaj komentarz