Cechy nowego flagowego OPPO Find X4 Pro

Znany chiński insider Digital Chat Station podzielił się szczegółami dotyczącymi specyfikacji technicznych przyszłego flagowego smartfona OPPO Find X4 Pro. Sądząc po jego danych, nie należy spodziewać się silnych różnic w stosunku do obecnego Find X3 Pro.

OPPO Znajdź X3 Pro

Według dostarczonych informacji Find X4 Pro otrzyma 6,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Quad HD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Oczekuje się, że „sercem” smartfona będzie nowy flagowy układ Snapdragon 8 Gen1 firmy Qualcomm. Również w wiadomości wtajemniczonych mówi się o 12 GB pamięci RAM i wsparciu szybkiego ładowania o mocy co najmniej 80 watów. Główny aparat Find X4 Pro powinien zawierać dwa 50-megapikselowe moduły z 1/1,5-calową matrycą oraz kolejne 13 lub 12-megapikselowe moduły z 2-krotnym zoomem optycznym. Z przodu znajdzie się przedni aparat o rozdzielczości 32 megapikseli.

Tak więc, według wtajemniczonych, kluczowymi różnicami między Find X4 Pro i Find X3 Pro będzie nowy procesor i szybsze ładowanie. Możliwe, że w końcu zmian będzie znacznie więcej. Prezentacja smartfona spodziewana jest na początku przyszłego roku.

Źródło: gizmochina.com

Originally posted on 30 listopada, 2021 @ 11:55 am

Dodaj komentarz