CDPR doprecyzowano okna wydawania dla następnej generacji wersji Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3

Przez ostatni rok CD Projekt konsekwentnie składał obietnice opinii publicznej. Obietnice łatki do Cyberpunk 2077, dodatki fabularne, multiplayer i tak dalej. Jednak poza aktualizacjami czas wydawania nowych treści zawsze przesuwa się gdzieś poza horyzont. Na szczęście wydaje się, że sama firma zmęczyła się karmieniem fanów śniadaniem.

Podczas raportu finansowego dla inwestorów przedstawiciele CDPR ogłosili daty premiery kolejnych wersji Cyberpunka i Wiedźmina. Niestety nie podali konkretnych dat, tylko przybliżone okna premierów. Tak więc darmowa aktualizacja Cyberpunk 2077 zostanie wydana w pierwszym kwartale 2022 roku, a aktualizacja Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie wydana w drugim. Obie gry będą dostępne jako osobne wydania na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Rozwój idzie pełną parą i bez nakładek – innymi słowy, tym razem obejdzie się bez dzielenia wyrazów. Przypomnijmy, że aktualizacja Wild Hunt nie jest aktualizowana przez samo CD Projekt RED, ale przez Sabre Interactive, która kiedyś brała udział w chwalonym przez krytyków ponownym wydaniu fantasy RPG na Nintendo Switch.

Źródło: videogameschronicle.com

Originally posted on 6 grudnia, 2021 @ 7:54 pm

Dodaj komentarz