Blogger zrobił parodię nowego MacBooka Pro [WIDEO]

Na cześć premiery nowego MacBooka Pro bloger technologiczny Brian Tongo postanowił nakręcić zabawną parodię hitu lat dziewięćdziesiątych „Return of the Mack” w wykonaniu Marka Morrisona. Teledysk otrzymał symboliczny tytuł „Return Of The MacBook Pro”.

Na wideo, przy akompaniamencie wesołej, rytmicznej muzyki, blogerka żarliwie śpiewa o portach, procesorach M1 Pro i M1 Max, a także wielu innych cechach nowych laptopów. Nie zapomina jednak o wykorzystaniu stylu lat dziewięćdziesiątych, a nawet zastosował główne elementy tamtej epoki, w tym charakterystyczny dla Morrisona złoty łańcuszek. Główna część wideo została nakręcona w centrum Los Angeles, bezpośrednio przed sklepem Apple.

Nowe laptopy MacBook Pro 2021 radykalnie różnią się od swoich poprzedników nie tylko pod względem technicznym, ale także wyglądem. Wewnątrz urządzeń znajdują się potężne autorskie procesory M1 Pro i M1 Max, a ekran z cienkimi ramkami jest wyposażony w notch-bang, jak w iPhonie. Wiele klasycznych portów powróciło również do laptopów, w tym ładowarka magnetyczna MagSafe, która szybko ładuje do 50% mocy w 30 minut.

Źródło: 9to5mac.com

Originally posted on 5 grudnia, 2021 @ 11:02 am

Dodaj komentarz