Bitwa o najlepszą grę przez cały czas na IGN dotarł do półfinałów. Wyniki są nieoczekiwane

Głosowanie IGN na najlepszą grę wszech czasów dobiega końca. Rozpoczął się półfinał, który dotarł do czterech najpopularniejszych tytułów wśród czytelników magazynu. Dwie z nich należą do tej samej serii.

Po lewej stronie siatki GTA: San Andreas i God of War (2018) spotkali się w bitwie o awans do finału. W prawym GTA V i The Legend of Zelda: Breath of the Wild walczą. Niektórym taki koniec epickiej bitwy 64 gier wyda się dziwny, ale gracze głosowali. Potem – krótko o tym, co wydarzyło się wcześniej w turnieju rozdania nagród publiczności.

Fallout: New Vegas pokonał Star Wars: Knight of the Old Republic, ale odleciał w następnej rundzie z GTA: San Andreas. Call of Duty 4: Modern Warfare z łatwością ominęło Dishonored i World of Warcraft, ale dzięki przygodom CJ nie wytrzymało konkurencji. God of War (2018) ominął Portal 2 z ogromną przewagą, TES V: Skyrim i Wiedźmin 3: Dziki Gon z nieco mniejszą przewagą, a ten ostatni pokonał Minecrafta. Nawiasem mówiąc, Minecraftowi udało się ominąć Bioshock zaledwie 7% głosów.

Po prawej stronie siatki The Last of Us przegrał z GTA V, a Batman: Arkham City poradził sobie z Dark Souls, ale przegrał z piątą częścią GTA. Titanfall 2 ironicznie podjął walkę z bardziej popularnymi Apex Legends, ale stracił 2% na rzecz Bloodborne w następnej rundzie. Z kolei Bloodborne został zniszczony przez Zeldę. Niezależny hit Hades przegrał z Metroid Prime już w pierwszej rundzie. Możesz samodzielnie zapoznać się z wynikami, korzystając z tego linku .

Źródło: ign.com

Originally posted on 25 września, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz