Assassin’s Creed Infinity nie będzie darmową grę formatu

Nadchodzące Assassin's Creed Infinity to tajemniczy projekt Ubisoftu, który w jakiś sposób stworzy jedną platformę dla różnych części serii. Wygląda na to, że sama firma jeszcze nie do końca rozumie dokładnie, jak ta platforma będzie wyglądać, ale jedno jest pewne: nie będzie to free-to-play.

Wiadomość została podana przez sam Ubisoft w ramach raportu kwartalnego. Według Yves Guillemot, Infinity będzie grą płatną z dużą ilością elementów narracyjnych. A potem Guillemot zaczyna mówić bardziej tajemniczo. Gracze powinni dostać to, co już mają wszystkie poprzednie gry Assassin's Creed – wszystkie ich ulubione elementy, które są już obecne w tytułach z przeszłości. Niestety Yves nie wyjaśnił, o co dokładnie chodzi.

Jest prawdopodobne, że tak naprawdę mówimy w jakiś sposób o reedycji, remakech lub częściowych remakech bogatej spuścizny gier z serii, o czym już informowali wtajemniczeni. Ale na razie są to tylko domysły: projekt, według dyrektora finansowego Ubisoft, Frederica Dugheta, jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Źródło: videogameschronicle.com

Originally posted on 29 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz