Apple Airpods 3 Właściciele skarżą się na słabą jakość budowania

Niedawno pierwsi klienci zaczęli otrzymywać nowe bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods 3. Niemal natychmiast w chińskiej sieci społecznościowej Weibo zaczęły pojawiać się liczne skargi na słabą jakość wykonania. Użytkownicy udostępniają zdjęcia pokazujące wady, których nie spodziewałbyś się zobaczyć w produkcie za takie pieniądze.

Sądząc po zdjęciach, połączenie dwóch części obudowy AirPods 3 jest nierówne i z wystającymi kawałkami plastiku. Niektórzy użytkownicy zgłaszali ślady kleju, a nawet wyraźne luzy między komponentami. Wszystko to prowadzi do tego, że słuchawki mogą porysować ucho, a w niektórych przypadkach właściciele narzekają nawet na obce dźwięki.

Niektórzy chińscy blogerzy potwierdzili już ten problem z nowymi słuchawkami Apple. Sądząc po opiniach użytkowników, najczęściej znajduje się to w próbkach wietnamskiego zespołu, ale są też skargi dotyczące opcji wykonanych w Chinach.

Wskazuje się, że takie wady występują tylko w egzemplarzach z pierwszej partii, natomiast w nowszych już czegoś takiego nie ma. Ponadto większość skarg pochodziła z Chin. Klienci, którzy otrzymują słuchawki o słabej jakości wykonania, powinni skontaktować się z Apple w celu wymiany.

Źródło: gizmochina.com

Originally posted on 28 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz