Appgallery Application Store rozpoczął promocję “Smart Shopping”

HUAWEI zaprasza do udziału w promocji „Smart Shopping”, która działa w sklepie z aplikacjami AppGallery. Nowa oferta specjalna daje wszystkim uczestnikom szansę na wygranie nowych urządzeń HUAWEI oraz ekskluzywnych bonusów w popularnych aplikacjach.

Do 27 listopada użytkownicy sklepu z aplikacjami AppGallery mogą wziąć udział w promocji Smart Shopping i stać się posiadaczem cennych nagród. Wśród nich są kupony na zakup smartfonów HUAWEI P40 Lite i HUAWEI Nova 9 za 1 rubel, a także tablet HUAWEI MatePad 11 i inne gadżety marki w sklepie internetowym HUAWEI VMALL.

Dodatkowo kampania Smart Shopping oferuje rabat na zakupy urządzeń w sklepie HUAWEI Online Store, 30 monet HUAWEI Coins, jeden miesiąc darmowej subskrypcji HUAWEI Music oraz możliwość wygrania przepustki AppGallery, dzięki której będziesz mógł uczestniczyć w dodatkowym losowaniu nagród. Istnieje również możliwość otrzymania bonusów od partnerów promocji: 90 dni darmowej subskrypcji Yandex.Plus, kody promocyjne na zniżki w OZON, Pyaterochka i Magnet i wiele więcej.

Aby wziąć udział w Smart Shopping, musisz pobrać dwie aplikacje do gier, otworzyć je i aktywować pole gry. Za dwie zainstalowane usługi użytkownik otrzymuje jeden bonus. Fani gier mobilnych, łączących się ze Smart Shopping, będą świadomi wszystkich aktualnych promocji i rabatów w swoich ulubionych aplikacjach.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 2 listopada, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz