Aparat i Dron DJI: Data ogłoszenia, zdjęcia i funkcje nowych produktów

Tuż przed prezentacją pojawiły się nowe szczegóły dotyczące dwóch nowych produktów DJI. Wtajemniczeni umieścili w sieci charakterystykę i zdjęcia kamery DJI Action 2, a także informacje techniczne dotyczące drona DJI Mavic 3, które można znaleźć na stronie amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności (FCC).

Według źródła, DJI Action 2 będzie w stanie nagrywać wideo 4K z szybkością 120 klatek na sekundę i uzyska funkcję poziomowania horyzontu HorizonSteady. W tym przypadku kąt widzenia kamery będzie wynosił 155 stopni. Nadwozie nowości otrzyma wodoodporność z możliwością zanurzenia w wodzie do głębokości 10 metrów.

DJI Action 2 pochwali się „gorącą” wymianą baterii (bez wyłączania urządzenia) i autonomią do trzech godzin. Ponadto nowa kamera sportowa zaktualizuje system zdalnego sterowania. Przewidywany koszt nowych elementów wyniesie 480 USD.

Opierając się na zgłoszeniach FCC, nadchodzący DJI Mavic 3 będzie wyposażony w akumulator o pojemności 5000 mAh, który zapewni dronowi 46 minut lotu.

Wyciekłe zdjęcia drona wskazują, że otrzyma on zwiększony rozmiar i zostanie wypuszczony w ciemniejszym kolorze. Oczekuje się, że kamera DJI Mavic 3 będzie zawierać główny czujnik 20MP Micro Four-Thirds i teleobiektyw 12MP.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią, prezentacja DJI Action 2 i DJI Mavic 3 odbędzie się w tym tygodniu, 27 października.

Źródło: pogłoski.pl

Dodaj komentarz