Ankieta: Czy lubisz remaster Remaster GTA III, Vice City i San Andreas?

Niedawno firma Rockstar Games w końcu potwierdziła zadawnione pogłoski o reedycji legendarnych Grand Theft Auto III, Vice City i San Andreas, publikując pierwszy zwiastun remasterów. Podczas gdy gracze naprawdę nie mogli się doczekać tego ogłoszenia, wrażenia zostały wyraźnie zamazane przez kontrowersyjny styl wizualny zaktualizowanych gier. Czy podobało Ci się pierwsze spojrzenie na GTA: The Trilogy – The Definitive Edition?

Jak już pokazały filmy ze szczegółowymi porównaniami oryginałów i remasterów, technicznie Rockstar Games naprawdę wykonało świetną robotę. Jednocześnie wielu fanów negatywnie wypowiadało się o nowym stylu wizualnym, w którym kryminalna gra akcji nagle zamieniła się w The Sims z niemal kreskówkowymi postaciami.

Znacznie większej liczbie graczy spodobała się ulepszona wersja GTA: San Andreas autorstwa artysty o pseudonimie Darudnik. Mimo że pokazał tylko jedną klatkę z nieistniejącego remastera, wielu z pewnością chciałoby zobaczyć właśnie takie ponowne wydanie przełomowych gier. Swoją drogą, niektórzy fani serii zwrócili znacznie większą uwagę na szczegóły zwiastuna GTA: The Trilogy – The Definitive Edition i już znaleźli w nim wzmiankę o zapowiedzi szóstej części marki.

Źródło: wacomlab.pl

Originally posted on 27 października, 2021 @ 12:00 am

Dodaj komentarz